Guraba Mecmuasından İ'lân

Yazılarımızda ,Hayrettin Haraman,M.hayri Kırbaşoğlu ,Abdülaziz Bayındır , Mustafa İslamoğlu ve diğer tenkıd ettiğimiz şahışların kendileri ile herhangi bir alıp veremeyeceğimiz yoktur.Bizim derdimiz ,onların İslam'a uymayan ve islam'ı tahrife ma'tuf gördüğümüz zihniyet ,iş ve beyanlarıdır.

Esasen,yanlışlıklarının isim verilmeden tashihi ve doğruların isbatı daha munasib bir uslub ve tarzdır.Ancak ,heva ve hevesler zamanımızdaki insanların çoğunun gözlerini körleştirmiştir.Bu sebeble ,onların irdelenen yanlışlıkları ,totemleştirdiği kimselere asla yakıştıramadıkları görülmektedir.Bu da saf ve iyi niyetli kimselerin kandırılması neticesini doğurmaktadır.

Böyle bir felakete sebebiyet vermemek içün Guraba olarak daha muhataralı bir üslubu seçmek zorunda kaldık.''Fakıh zamanın halini bilen kimsedir'' denilmiştir.

Hakkında tenkıd yazdığımız ismi geçen ve geçmeyen şu kimselerin yazacak oldukları karşı tenkidleri, noktasına ve virgulune dokunmadan aynen yayınlayacağımızı va'dediyor ve bu açıklamalara karşı - gerekirse - anında cevab verileceğini beyan ediyoruz.

Ayrıca isteyenlerle -arzu ettikleri takdirde münasib bir zaman ve zeminde diledikleri kimseler huzurunda karşılıklı münazara edebileceğimizi de İ'lan ediyoruz.

Guraba Mecmuası

Bookmaker betfair Bonus review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Germany bookmaker b.artbetting.de review by ArtBetting.de

Bookmaker Greece BET365 review by ArtBetting.gr

Back to top