Kabirlerin Üzerine Kubbe Yapmanın Müstehab Olduğuna Dair Deliller


PDF dosyayı göremiyormusunuz ? O zaman buraya tıklayın !

Yorumlar   

 
+1 #2 Muhammed Es Sunni 16-01-2013 16:24
Muhammed Es selefi nam zat:
daima ayni hatayi yapiyorsunuz. Naslara degil akliniza dayanarak hewaniza uyuyorsunuz. unutma buharinin rivayetine göre Ibn Ömer ra hariciler icin:Onlar kafirler hakkinda inen ayetleri müminlere karsi kullandilar" demistir. Ibn Teymiyeden sizi ayiran Ulamaya onun hütmetli olmasidir. Aklini terk et. Önce Ayetleri, sonra hadisleri, sonra sahabe ve tabiinin ulemasinin kavillerini, sonra ulamanin kavillerini serd edip ehil isen kendi fikrini beyan et. böyle ucuz davranma. Sen Gummarinin ra yazdiklarina ancak bu kadar tenkit mi yazabildin. Acaba hepsini yazinin okuyabilödin mi. Sizinkiler böyle ilmi seyklerde cok cani sikilir okuyamaz. Allahtan kor! Allahtan kork Allahtan kork! ve halimize aglayalim.
Alıntı
 
 
-5 #1 Muhammed es-Selefi 09-11-2012 22:07
Allah sizleri ıslah eylesin. Nasılda saptırıyorsunuz . İyi her mezarın üzerine kubbe dikelim öyleyse. Bakalım 100 sene sonra dünyada ölü gömecek yer kalacak mı?!!!

Rasulün sünnetini/hükmü nü hiçe sayıp felanca alimler filanca alimler dediki diyerek haramı helal sayan siz munafıklara karşı tevbe 31 yeter.

Siz yalvarıp durun duanızı edip oyalanın o ölmüş çürümüş cesetlere göreceğiz mahşer günü onlar kendilerine fayda verebilecek mi ki size fayda versin!

İnşaallah İbni Arabi ile haşrolursunuz.
Alıntı
 

Bookmaker betfair Bonus review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Germany bookmaker b.artbetting.de review by ArtBetting.de

Bookmaker Greece BET365 review by ArtBetting.gr

Back to top